AJATIN® PLUS 1% solution + AJATIN® PLUS 10% solution + AJATIN® PLUS EXTRA solution

Disinfection solutions suitable for disinfection of wide range of materials such as plastic, rubber, leather, metals etc..

All above mentioned solutions also posses a detergent properties so they are also good for washing and disinfection in one.

nove1819

Indication:

Přípravek je určen k dezinfekci povrchů předmětů z různých materiálů. Je účinný proti bakteriím, kvasinkám, plísním, nižším houbám, řasám a některým virům. Nebarví, nezapáchá a neuvolňuje nebezpečné plyny. Je nehořlavý.

Způsob použití:

Důkladně potřít plochy a povrchy předmětů zcela prosáknutým tamponem nebo smočit v připravené lázni. Nechat působit do zaschnutí. V případě použití balení s mechanickým rozprašovačem aplikujte na celé plochy ze vzdálenosti 10cm. Přípravek je určen pouze pro vnější dezinfekci! V případě, že je dezinfikovaný předmět určen ke styku se sliznicemi těla (dětská šidítka, protetické a erotické pomůcky, předměty ústní hygieny) nebo s potravinami (nádobí, příbory), opláchněte po dezinfekci předmět pitnou vodou! Výhodou je velmi nízká toxicita, neproniká pokožkou ani sliznicemi. Nevhodná je kombinace Ajatinu se silně oxidujícími látkami (např.peroxid vodíku) a alkáliemi (mýdlo), které ruší dezinfekční účinek. Do přípravku proto tyto látky nepřimíchávejte.
Při náhodném požití přípravku je třeba vypít větší množství vody (2-3 litry). Doporučujeme navštívit lékaře.