ZeynZeyn

BEN´S 100 Extra Strong

BEN´S 100 je nejúčinnější repelentní přípravek na trhu poskytující až 10 hodin ochrany před hmyzím bodnutím nebo kousnutím.

– Odpuzuje klíšťata, komáry, vosy, mouchy a jiný hmyz.
– BEN´S 100 obsahuje účinnou látku DEET, která je v současnosti považována za nejúčinnější látku odpuzující hmyz.
– BEN´S 100 se aplikuje na odkrytá místa pokožky, která mohou být napadena hmyzem nebo na okraje oblečení.

1Proč BEN´S 100?

– Až 10 hodin ochrany.
– Není nutné časté opakování postřiku pro zvýšení účinku.
– Použitelný i v extrémních podmínkách (bažiny, les, okolí vodních ploch)
– Netlaková nádoba (mechanický rozprašovač)
– Malé, praktické balení.

Bezpečný repelent

Díky tomu že neobsahuje žádné pomocné látky je vysoká koncentrace DEET minimálně vstřebávána kůží, na rozdíl od preparátů majících 50% DEET + látky zvyšující vstřebatelnost (alkoholy). Udržuje si tedy dlouhou účinnost a nízkou toxicitu pro uživatele, přes vysoké procento účinné látky.

Použití

Veškeré aktivity v přírodě s možným nebezpečím výskytu hmyzu, který může způsobovat přenos infekčních onemocnění z hmyzu na člověka (lymeská borelióza, klíšťová encefalitida, malárie).

Upozornění:

Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.

AFTER BITE

AFTER BITE je prevence. Zabraňte vzniku histaminové reakce! Nezatěžujte tělo léčivy, když to není nutné!!!

2013-06-29-csa12522-194x300After Bite je unikátní přípravek, který neutralizuje štávy produkované hmyzem při vpichu (glykoproteiny, kyseliny, toxiny). Současně svým vysokým pH usmrcuje vnesené patogeny. Tyto účinky AfterBitu způsobí to, že lidský organismus nemá potřebu produkovat histamin (látku imunitního systému), která vyvolává zarudnutí, svědění nebo jiné příznaky a následné škrábání postiženého místa, které vede k ještě úpornějšímu svědění a škrabání a také možnému šíření nebezpečných patogenů na jiné oblasti těla. AfterBite při včasné aplikaci (do cca 2 minut) nepřipustí vznik pupínků, otoků ani jiných symptomů po hmyzím kousnutí nebo žahnutí kopřivou nebo medúzou.

Mějte ho vždy po ruce! VEN JEDINĚ S AFTER BITEM !!!

Přípravek je opravdu účinný!!!
Aby se zamezilo otoku a zabránilo svědění musí být aplikace provedena nejpozději do 2 minut!!!! After Bite se naváže na šťávy obsažené v hmyzím jedu a neutralizuje je.