DEZINFEKCE AKVÁRIÍ, TERÁRIÍ A KLECÍ

Účinek

AJATIN® Plus roztok zabíjí široké spektrum bakterií, řas, hub a lipofilních virů. Pomáhá snižovat riziko možné infekce vašeho zvířete. K dezinfekci použijte přípravek AJATIN® Plus 1% roztok nebo si přípravek AJATIN® Plus 10% roztok na jednoprocentní nařeďte.

Použití

Terária a klece

Vyndejte všechna zvířata a objekty (topné kameny, jeskyně, vybavení, krmítka a napáječky). Předměty postříkejte sprejem nebo otřete navlhčenou utěrkou. Ponechte účinkovat po dobu cca 5 min. Terárium nebo klec ošetřete stejný způsobem. Riziková místa, jako spoje skel, ošetřete se zvýšenou pečlivostí. Potom otřete postříkaný povrch do sucha. Nedávejte zvířata zpět dokud nejsou terárium nebo klec vysušeny.

Akvária

Vyndejte všechny ryby, rostliny, případně zvířata, objekty (topná tělesa, filtry a čerpadla apod.). Akvárium a předměty postříkejte sprejem nebo otřete navlhčenou utěrkou. Ponechte účinkovat po dobu cca 5 min. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Riziková místa, jako spoje skel, ošetřete se zvýšenou pečlivostí

Bezpečnost:

AJATIN® PLUS je vysoce biodegradabilní a je bezpečný pro teplokrevné organismy. Pro vodní organismy (dafnie, ryby) může být, v koncentracích nad 0,001%, toxický. Před opětovným napuštěním proto akvárium dobře vypláchněte!

Složení:

AJATIN® Plus 1% roztok …………. BKC (1%) vodný roztok
AJATIN® Plus 10% roztok ………… BKC (10%) vodný roztok.
Přípravky jsou vyráběny v baleních 500ml, 1000ml a 5000 ml, AJATIN® Plus 1% roztok může být opatřen také mechanickým rozprašovačem.